4259 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Tootmistööline

JELD-WEN EESTI AS
Seoses töömahu kasvuga Rakvere tehasesse montaažialale

Duties

Tootmistöölisena montaažiüksuses saab Sinu peamiseks ülesandeks ja vastutuseks olema igapäevatööna erinevate tarvikute paigaldamine ukselengidele (nt uksehinged, uksevastused ja tihendid) vastavalt tööjoonistele ja tehnilisele spetsifikatsioonile. Töö võib toimuda ühes kindlas osakonnas kui ka erinevates osakondades või muudes töölõikudes, kus vastutad meeskonnas seatud eesmärkide täitmise eest tootmistõrgeteta.

Tööülesanded:
* Ukselengidele erinevate tarvikute paigaldamine vastavalt tööjoonistele ja tehnilisele spetsifikatsioonile;
* Erinevate käsitööriistade ja seadmete kasutamine;
* Koostöö montaaži meeskonnaga;
* Kvaliteedikontroll ja tööde vastuvõtmine;
* Järgid keskkonna-, tule- ja tööohutusnõudeid.

Requirements for candidate

Language skills
Language Oral Written
ET required B1 A2
Computer skills
algtase
Other requirements
SOBID MEILE, KUI: oled vähemalt 18. aastane; valdad heal tasemel eesti keelt (vähemalt B1); omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust; oled valmis töötama vahetustega (graafiku järgi); Sul on töötahe, hea füüsiline vorm (sh rutiini ja pingetaluvus) ning võimekus raskusi teisaldada; eelise annab varasem tootmistöö kogemus puidutööstuses.

We offer

TULE JA AITA LUUA VÄÄRTUST! Kindel ja stabiilne töökoht rahvusvahelises ettevõttes; mitmekesine lisaväärtuste pakett;
kollektiivne puhkus suvel ja talvel; osadest piirkondadest transpordi võimalus: Tapa, Tamsalu, Kadrina, Kunda, Väike-Maarja,
Aseri, Kiviõli, Jõhvi, Ahtme, Kohtla-Järve).

Information about job

Office location
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tootmise tn 8
Number of openings
3
Remuneration (gross)
1050-1550 (Lisaks võimalik teenida lojaalsustasu 1.00€/h. Summeeritud tööaja arvestus alates 6.48€/h - 8.25€/h)
Working time
Fulltime
Tööaeg graafikuga 8h (summeeritud tööaeg): üle nädala E-R 06.00- 14.30 ja E-R 14.30 23.00 või P-N 23.00-06.00. Töö võib sisaldada öövahetusi.
Duration of employment
tähtajatu

Application information

Deadline for the submission of applications
27.05.2024
Contact person
kontaktisik, 5130362, [email protected]