3978 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Rapla Kesklinna Kooli direktor

Rapla Vallavalitsus

Duties

Rapla Kesklinna Kool on ligikaudu 80 töötajaga ning kuni 500 õpilasega põhikool Rapla linna südames. Rapla Kesklinna Kool on põhikool, mille tegemistesse on kaasatud lapsevanemad ja vilistlased. Kool on õppiv, arengule suunatud kool, mille tunnusteks on meisterlikkus, ühine visioon, mõtteviis, koosõppimine ja süsteeme mõtlemine. Koolis väärtustatakse igat selle liiget ja toetatakse elukestvat õppimist. Kooliperet ühendavateks väärtusteks on hoolimine, vastuste otsimine, pühendumine ja julgus. Kui need väärtused kõnetavad ka Sind, siis tutvu kooliga lähemalt: https://rkk.edu.ee/.

Direktori peamised tööülesanded:
• igapäevase töökorralduse juhtimine, muudatuste planeerimine ja elluviimine;
• tugeva meeskonnatunde loomine ning õpetajate arengu eesmärgistamine ja planeerimine;
• tagada koolis ladus ja piisav sise-, ja väliskommunikatsioon;
• tegeleda aktiivselt erinevate koolielu rikastavate projektidega ja algatustega;
• leida uusi võimalusi laste ja noorte arengu toetamiseks;
• olla koolipere ühendaja ja inspireeriv ning empaatiline liider;
• tagada eelarve täitmise jälgimine.

Requirements for candidate

Language skills
Language Oral Written
ET required C1 C1
Work experience in the same profession
vähemalt 2 aastat
Level of education
magister
Driving licence
B
Computer skills
kesktase
Other requirements
Kooliperega liitudes on Sul võimalus: • teha tähendusrikast tööd põhikooli juhtimisel ja arendamisel, • liita ühtseks kooli meeskond; • õppida ja areneda juhina, olles oma kolleegidele mõttekaaslaseks, tugisambaks ja meeskonnatunde loojaks; • olla avatud kõigele innovatiivsele ja koostöös kolleegide ning koolipidajaga luua kaasaegne õpikeskkond. Sobid kooliperet juhtima, kui Sul on: • kõrgharidus (magistrikraad või sellega võrdsustatud kraad) ja teadmised/kogemused hariduse korraldusest; • eelnev vähemalt 2–5 aastane juhtimiskogemus (soovitavalt hariduse valdkonnast); • soov teha koostööd koolipidajaga; • oskus viia ellu uuenenud visiooni kaasates vajalikke osapooli; • algatus- ja otsustusvõime, muudatuste planeerimise ja elluviimise oskus; • hea pingetaluvus ning võime töötada süsteemselt ja eesmärgipäraselt; • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning vähemalt ühe võõrkeele hea valdamine suhtlustasandil; • sõiduki juhtimisoskus ja isikliku sõiduki kasutamise võimalus.

We offer

• panust väärtustavat töötasu;
• ühtehoidvat meeskonda ja koolikeskkonda Rapla südames;
• enesetäiendamise võimalusi;
• 56 kalendripäeva põhipuhkust ja 5 tasustatud tervisepäeva;
• haigushüvitist haigestumise teisest päevast;
• mentorit sisse-elamisprotsessil ja toetavat haridusvõrgustikku.

Information about job

Office location
Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Keskkooli tn 2
Number of openings
1
Working time
Fulltime
Duration of employment
tähtajatu

Application information

Kandideerimisel palume esitada:
• elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik;
• motivatsioonikiri koos palgasooviga ja kirjaliku nõusolekuga andmete kogumiseks
(taustauuringu tegemiseks: karistusregister, varasemad tööandjad, Google) kuni konkursi
lõpptulemuseni;
• visioon kooli arengu ja juhtimise kohta (kuni 2 lk). Visiooni võib edastada ka videona.

Tööle asumise aeg: hiljemalt 12.08.2024

Dokumendid märgusõnaga „Rapla Kesklinna Kooli direktori konkurss" palun esitada hiljemalt 15.05.2024 digiallkirjastatult e-posti aadressil [email protected] või Rapla Vallavalitsusele aadressil Tallinna mnt 14, 79513 Rapla.

Lisainformatsioon: hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist Ruth Lippus, tel 5389 2441 ja/või e-post: [email protected]

Deadline for the submission of applications
15.05.2024
Required documents
motivatsioonikiri
CV
muu
Contact person
Diana Visnu, personalispetsialist, +37251947952, [email protected]