4211 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Kultuuri- ja Noortekeskuse juhataja

Lääneranna Vallavalitsus
2024. aasta sügisest alustab tööd Lääneranna valla kultuuri- ja noorsootöövaldkonna ühendasutus. Asutuse juhi peamine roll on ühendasutuse osakondade töö korraldamine ja koordineerimine, sh asutuse eesmärke loova meeskonna moodustamine.

Duties

Juhataja peamised tööülesanded
• piirkonna ühistegevuste elluviimine, kogukonna kaasamine, kultuuri- ja meelelahutuslike sündmuste korraldamine
• rahvakultuuri hoidmine, edendamine ning rahvakultuuri traditsioonide jätkamine
• tegevusvaldkonnaga seotud projektide koostamine ja juhtimine
• Lääneranna valla esindussündmuste korraldamine koostöös ametiasutustega
• Lääneranna valla kultuurikalendri koostamine ja kultuurisündmuste koordineerimine
• noorsootöö igapäevane juhtimine
• noorteprojektide ja suuremate sündmuste korraldamine
• ettevõtjate ja kolmanda sektori kaasamine valla kultuuri- ja noortevaldkonna töösse

Requirements for candidate

Language skills
Language Oral Written
ET required C1 C1
Level of education
rakenduskõrgharidus
Driving licence
B
Computer skills
kesktase
Other requirements
Ootused kandidaadile • tahe Lääneranna valla kultuuri- ja noorsootööd korraldada ja elavdada • töökogemus juhtival ametikohal vähemalt 2 aastat • kõrgharidus • eesti keele oskus väga heal tasemel • arvutioskus tavakasutaja tasemel • isikliku auto kasutamise võimalus • võimalus vajadusel töötada ka õhtustel aegadel, öötundidel ja nädalavahetustel • väga hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus ning koostöövalmidus

We offer

• võimalust osaleda organisatsiooni ülesehitamisel ja käivitamisel
• eneseteostuse võimalust ning loovat tööd kultuurielu ja noortevaldkonna rikastamisel
• enesetäiendamise võimalust
• põhipuhkust 35 kalendripäeva
• erialaseid koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
• töötasu alates 2000 eurot kuus
• huvitavat ja vastutusrikast tööd

Information about job

Office location
Pärnu maakond, Lääneranna vald
Number of openings
1
Working time
Fulltime
Duration of employment
tähtajatu

Application information

Kandideerimisavaldusele lisada:
• kirjalik sooviavaldus ametikohale asumiseks
• CV
• motivatsioonikiri koos palgasooviga
• kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavate dokumentide koopiad
• muud kandidaadi poolt oluliseks peetavad dokumendid

Deadline for the submission of applications
09.06.2024
Required documents
CV
motivatsioonikiri
Contact person
Jane Mets, haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakonna juhataja, +3725029743, [email protected]