4353 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Elektrikilpide montaažitehnik

ESB Service Group OÜ

Duties

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:
- elektrikilpide kokkupanek (koostamine);
- monteerimistööde planeerimine ja teostamine.

Requirements for candidate

Language skills
Language Oral Written
ET indicative B1 B2
RU indicative B2 B2
Work experience in the same profession
vähemalt 1 aasta
Level of education
kutseharidus keskharidusega
Certificates of proficiency and competency
elektriseadmete koostaja
Computer skills
kesktase
Other requirements
OOTUSED KANDIDAADILE: - oskus töötada tehnilise dokumentatsiooniga (elektriskeemide lugemine); - mõõteseadmete kasutamise oskus; - oskus oma tööd ise planeerida; - kiirus, nutikus, edasiarenemise tahe. KASUKS TULEB: - kutse- või keskharidus; - lukksepa töö oskus; - kasuks on töökogemus analoogsel erialal; - arvuti oskus iseseisva kasutaja tasemel; - füüsiline vastupidavus ja tähelepanelikkus; - kohusetundlikkus, korrektsus, ausus;

We offer

- tööd ühes vahetuses konkurentsivõimelises ning arenevas ettevõttes Tallinna kesklinna piirkonnas;
- kvaliteetseid tööriistu, professionaalseid seadmeid ja maailmakuulsate kaubamärkide komonente (ABB, Siemens, Phoenix Contact, Rittal);
- kaasaegseid töötingimusi;
- isiklikku ja tööalast kasvu, koolitust, arenguvõimalust;
- noort ja intelligentset töökollektiivi (töötajate keskmine vanus 30-36 aastat);
- kollektiivpuhkust (kaks nädalat juulis, üks nädal detsembri lõpus, üks nädal - töötaja valikul);
- tervisehüvitist (lisakindlustus tööõnnetuste vastu);
- spordikompensatsiooni (400,-€ aastas);
- ühisüritusi.

Information about job

Office location
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142
Number of openings
2
Remuneration (gross)
1200-3500 (Töötasu sõltub väljavalitud kandidaadi oskustest (alustava montaažitehniku brutopalgavahemik on 1200-1700€, kogenud montaažitehniku palk on aga vahemikus 1700-3500€))
Working time
Fulltime
Üks vahetus päevasel ajal
Duration of employment
tähtajatu

Application information

SOBIVATE KANDIDAATIDEGA VÕTAME ÜHENDUST hiljemalt tööpakkumises näidatud kuupäeval.
Kui selleks kuupäevaks ei ole Teiega ühendust võetud, siis kahjuks ei jõudnud Teie kandidatuur eelvoorust kaugemale. Äraütlevaid vastuseid konkursi algetapil ei saadeta.
Deadline for the submission of applications
24.05.2024
Required documents
CV
Contact person
Personalijuht, [email protected]