4176 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Ehitusspetsialist

Põlva Vallavalitsus
hoonete ehitus

Duties

Ametikoha eesmärk on Põlva vallale kuuluvate hoonete ja juriidiliste isikute hoonete
ehitusalase tegevuse koordineerimine ning järelevalve selles piirkonnas.
Peamised tööülesanded:
- vallale kuuluvate ehitiste projektide projekteerimisel ja ehitamisel tehnilistes küsimustes
valla esindamine;
- planeerimis- ja ehitusprojektide nõuetele vastavuse kontrollimine, menetlemine ja
kooskõlastamise korraldamine;
- valla hoonete ehitusprotsessi juhtimine, teatiste, ehituslubade, kasutuslubade ja muude
ehitisregistri- ja ehitusdokumentide väljastamine;
- ehitisregistrisse andmete sisestamine vastavalt seadusandlusele.

Requirements for candidate

Other requirements
- valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus; - haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise ja vormistamise oskus; - väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas; - koostöövalmidus, kohusetunne, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime; - eesti keele valdamine kõrgtasemel ning soovituslikult ühe võõrkeele oskus; - autojuhilubade olemasolu. Kasuks tuleb kõrgharidus ja eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.

We offer

Vaheldusrikast tööd, palju suhtlemist erinevate inimestega ning toetavaid kolleege.

Information about job

Office location
Põlva maakond, Põlva vald
Number of openings
1
Working time
Fulltime
Kaugtöö tegemise võimalus kokkuleppel
Duration of employment
tähtajatu

Application information

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus (CV), motivatsioonikiri ja haridust
tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 27.05.2024 digitaalselt allkirjastatuna
elektronposti aadressile [email protected]
Deadline for the submission of applications
27.05.2024
Contact person
Mihkel Kala, ehitus- ja planeeringuosakonna juhataja , 51992133, [email protected]