3693 great job offers from 5 sources Looking for employees? Publish job ad

Ehitusspetsialist

Jõgeva Vallavalitsus

Duties

Ametikoha põhieesmärgiks on tagada Jõgeva vallas ehitusseadustiku ja teiste ehitusvaldkonda reguleerivate õigusaktide nõuete täitmine ning ehitusjärelevalve.
Peamised tööülesanded muuhulgas:
• riikliku järelevalve teostamine ehitusseadustiku, selle rakendusaktide ja teiste ehitusvaldkonda reguleerivate õigusaktide nõuete täitmise osas;
• ehitusprojektide kooskõlastamine, ehitusprojektide vastavuse kontrollimine kehtivatele seadustele, normidele, detailplaneeringutele ja projekteerimistingimustele tuginedes;
• teatiste, ehituslubade, kasutuslubade ja muude ehitisregistri- ja ehitusdokumentide menetlemine ja väljastamine;
• ehitisregistri andmete korrastamine;
• sundvalduste seadmise menetlemine;
• oma töövaldkonna haldusaktide eelnõude koostamine ning vajadusel vallavalitsuse ja vallavolikogu istungitel ja komisjonide koosolekutel osalemine;
• kaevelubade väljastamine;
• Hajaasustuse programmis, Kodud Tuleohutuks projektis ning Kodude kohandamise programmis osalemine ja elluviimine;
• elanike nõustamine ehitusvaldkonnas ja avalduste lahendamine.

Requirements for candidate

Language skills
Language Oral Written
ET required C1 C1
Driving licence
B
Computer skills
kesktase
Other requirements
Ootused kandidaadile: • erialane haridus (eelistatult ehitusalane kõrgharidus); • soovituslikult vähemalt 2-aastane töökogemus ehitusprojektide koostamisel või hindamisel; • valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus; • tööks vajalike riigi ja kohaliku omavalitsuse õigusaktide tundmine; • haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise ning vormistamise oskus; • väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas; • koostöövalmidus, kohusetundlikkus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime, stressitaluvus; • eesti keele valdamine kõrgtasemel ning soovituslikult ühe võõrkeele oskus; • kontoritehnika ja arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus tavakasutaja tasemel ning projekteerimistarkvara (autoCAD vms) kasutamise oskus spetsialisti tasemel.

We offer

• Vaheldusrikast tööd ning toetavaid kolleege;
• 35 kalendripäeva põhipuhkust;
• koolitus- ja arenguvõimalusi;
• kaugtöö tegemise võimalust.

Information about job

Office location
Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Suur tn 5
Number of openings
1
Remuneration (gross)
(kokkuleppel)
Working time
Fulltime
Duration of employment
tähtajatu

Application information

Täiendavat infot jagab majandus- ja arendusosakonna juhataja Triin Pärsim, tel. 5450 1711.
Deadline for the submission of applications
06.05.2024
Required documents
muu
Contact person
Katre Kivi, Vallasekretär, [email protected]