Et tagada täielik veebisaidi kasutamise kogemus, kasutame küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

2798 suurepärast tööpakkumist 5 kanalist

Vahetustehnik/Mehhatroonik

Barona Eesti OÜ
Pikaajaline töökoht Quant Estonia OÜ

Tööülesanded

Mehhatrooniku tööülesanneteks on Sauel asuva toiduainetehase tööstusseadmete ja -süsteemide hooldus- ja remonditööd (sh. häälestamine). Seadmete tööprotsesside jälgimine ja nende tõrgete põhjuste väljaselgitamine ning osalemine tehniliste lahenduste väljatöötamisel ja elluviimisel. Mehhatroonik toetab tootmistöölisi seadmete seadistamisel ja opereerimisel. Oma töös peab mehhatroonik teadma ja järgima ohutuseeskirju.
Kandideerimisel on eelistatud universaalsed mehhatroonikud/ hooldustehnikud, kuid kandideerida võivad ka, kas rohkem mehaanika või automaatika/elektri taustaga kandidaadid.
Töö on 2 vahetuses, graafiku alusel, töökoht asub SAUEL Harjumaal.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
RU indicative B1 B1
ET nõutud B1 B1
EN indicative B1 B1
Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 3 aastat
Haridustase
kutseharidus keskharidusega
Muud nõuded
Töötulemuste suurepäraseks saavutamiseks eeldame, et olete täpne, kohusetundlik, iseseisev, hea pingetaluvusega ja täidate järgmisi nõudmisi: tehniline haridus vähemalt 3a töökogemus mehhaanika, elektri-automaatika, pneumaatika, hüdraulika alal jooniste, skeemide lugemise oskus, baasteadmised tööga seonduvatest ohutusnõuetest, ohututest töövõtetest eesti, vene keele oskus, inglisekeelseid jooniseid, manuaale tuleb lugeda ja aru saada. Kasuks tuleb: pikemaajaline mehhatrooniku töökogemus tööstusseadmete ja liinidega.

Omalt poolt pakume

Firma pakub: Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi. Väljakutseid, innovatiivseid, uuenduslikke lahendusi ja arenemisvõimalust rahvusvahelises ettevõttes.
Töötasu vastavalt oskustele ja töökogemustele, boonuse teenimise võimalust, lisaks ettevõtte soodustusi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Harju maakond, Saue vald, Saue linn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
12h vahetused graafiku alusel.
Töösuhte kestus
tähtajatu

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
15.10.2023
Kontakt
Peeter Simson, Juhatuse liige, +37256223001, [email protected]