Et tagada täielik veebisaidi kasutamise kogemus, kasutame küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

2784 suurepärast tööpakkumist 5 kanalist

Lasteaiaõpetaja

MTÜ Tartu Luterlik Peetri Kool

Tööülesanded

Laste heaolu ja arengu toetamine koostöös vanematega.
Õppekasvatustegevuste planeerimine ja läbiviimine liitühmas (3-7aastased) lähtuvalt laste arengust ja nüüdisaegsest õpikäsitusest.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
ET nõutud C1 C1
Haridustase
bakalaureus
Hariduse valdkond
kasvatusteadus, pedagoogika, haridus
Arvutioskus
kesktase
Muud nõuded
Lähtub oma töös laste heaolust ja arengust ning tänapäeva õpikäsitusest; hindab kristlikke väärtusi ja lasteaia õppekavas olevaid pedagoogilisi põhimõtteid; laulab (nt lastelaule); teeb hea meelega (lastega) käsitööd/meisterdab või on valmis seda õppima (nt viltimine, puutöö); naudib looduses liikumist ja tegutsemist; on positiivse eluhoiakuga, märkab laste vajadusi ja reageerib adekvaatselt; tahab ja suudab luua sooje ning koostöiseid suhted nii laste, perede kui kolleegidega; suudab ennast kehtestada ja seada kindlaid piire lapsi austavalt ning nende arengutaset arvestavalt. Vastab kvalifikatsioonile (kõrgharidus, pedagoogilised kompetentsid/õpetaja tase 6 või õpetaja kutse).

Omalt poolt pakume

Laste elu kujundavat tähendusrikast tööd; tervislikku, kodust ja hingekosutavat keskkonda; kahe-õpetaja süsteemi, mis hoiab töökoormuse tasakaalus; konkurentsivõimelist palka: 1749.- (MA); tööaeg 6 kontakttundi päevas (7.30 – 13.30 / 11.30 – 17.30), pikk suvepuhkus; õppimine ja koolitused on soodustatud ning valdavalt finantseeritud; toetavat mentorsüsteemi paremaks sisseelamiseks; ühised võimestavaid ettevõtmisi kolleegidega; lisa teenimise võimalusi (nt asendamine, mentorlus, praktika juhendamine); väga hea asukoht – kesklinna piiril (Emajõe ja Botaanikaaia lähistel).

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Roosi tn 1
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu (bruto)
1575-1749 (Lisaülesannete puhul lisatasu teenimise võimalus (sh praktikandi juhendamine, asendamine).)
Tööaeg
Täistööaeg
Kontakttunnid kell 7.30 – 13.30 või 11.30 – 17.30, vastavalt graafikule.
Töösuhte kestus
tähtajatu

Kandideerimise info

Kandideerimise tähtaeg
02.10.2023
Vajalikud dokumendid
CV
motivatsioonikiri
Kontakt
Külvi Teder, Juhatuse liige, 554 3301, [email protected]