Et tagada täielik veebisaidi kasutamise kogemus, kasutame küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

2830 suurepärast tööpakkumist 5 kanalist

Kokk

Kaitseministeerium
Tapa toitlustuskompleksis

Tööülesanded

Koka tööülesanneteks on roogade valmistamine suurköögis vastavalt ette antud retseptidele; hügieeninõuetest kinnipidamine; ettepanekute tegemine menüü parendamiseks vastavalt tagasisidele saadud ajateenijatelt ja tegevteenistujatelt.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
ET nõutud A2 A2
Haridustase
kutseharidus ilma keskhariduseta
Sertifikaadid, pädevustunnistused, kutsetunnistused
kokk
Muud nõuded
Vajalik koka kutsetunnistus või varasem töökogemus. Tööle asuja peab olema valmis tegema TOIDUKÄITELJA TERVISETÕENDI. Lisaks peab olemas olema ka HÜGIEENIKOOLITUSE TÕEND, mida saab teha ka töö juures koha peal. Tööle asuja peab läbima positiivselt TAUSTAKONTROLLI, et töötada kaitseväe julgeolekualal.

Omalt poolt pakume

MEIEGA SAAD: stabiilse ja kindla sissetuleku ning võimaluse teenida lisaks tulemustasu hea töö eest; töötada kaasaegses töökeskkonnas, kus on tööd lihtsustav tehnika; 35 päeva põhipuhkust aastas ja sporditoetust; tööks vajaliku väljaõppe ja tööriided; võimalusi karjääriredelil tõusmiseks ning soovi korral koolitusvõimalusi; tööandja pakub vajadusel transporti töökohta ja tagasi.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tapa linn, Loode tn 35
Vabade töökohtade arv
4
Töötasu (bruto)
(Töötasu kohta saab lisainfot värbamispartnerilt e-mailil [email protected])
Tööaeg
Täistööaeg
Töö toimub graafiku alusel ja ''pikk ja lühike nädal'' põhimõttel. Töö on vahetustes järgnevalt E-R hommikune 04:00-16:00 ja õhtune 08:30-20:30; L hommikune 05:00-16:00 ja õhtune 09:00-20:30; P hommikune 06:00-16:00 ja õhtune 10:00-20:30.
Töösuhte kestus
tähtajatu

Kandideerimise info

Kandideerimine toimub läbi kandideerimiskeskkonna.
Kandideerimise tähtaeg
08.10.2023
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Marian Punane, Värbamispartner, 51982262, [email protected]