Et tagada täielik veebisaidi kasutamise kogemus, kasutame küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

2909 suurepärast tööpakkumist 5 kanalist

Infotehnoloogiaspetsialist

Rakvere Linnavalitsus

Tööülesanded

linnavalitsuse arvutivõrgu ja serverite haldamine; linnavalitsuses kasutatava riist- ja tarkvara hooldamine, litsentside ja kasutajaõiguste haldamine; linnavalitsuse hoone (Lai tn 20) meediasüsteemide haldamine ja juhtimine, sh konverentsisüsteemide (videosein, projektorid jms) juhtimine ning hoone ekraanide süsteemi juhtimine; infoturbe meetmete rakendamine.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
ET nõutud C1 C1
EN nõutud B1 B1
Töökogemus sarnasel ametikohal
vähemalt 1 aasta
Haridustase
kutseharidus keskharidusega
Arvutioskus
eksperdi tase
Muud nõuded
Kasuks tulevad teadmised hoone automaatikaseadmete ja –süsteemide ning nende hoolduse, seadistamise ja kontrollimise kohta.

Omalt poolt pakume

Toetavat ja abivalmis meeskonda; erialaseid koolitusvõimalusi; tervise edendamiseks tehtavate kulude hüvitamist; 35 kalendripäeva põhipuhkust.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond, Rakvere linn
Vabade töökohtade arv
1
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
tähtajatu

Kandideerimise info

Motivatsioonikiri koos palgasooviga, elulookirjeldus ning haridust tõendava dokumendi koopia palume saata digitaalselt allkirjastatuna [email protected] või Rakvere Linnavalitsusele aadressil Lai tn 20 Rakvere 44308. Täiendav info: personalispetsialist Marika Villup, telefon 322 5892, [email protected]

Kandideerimise tähtaeg
01.10.2023
Vajalikud dokumendid
CV
motivatsioonikiri
muu
Kontakt
Marika Villup, personalispetsialist, +3723225892, [email protected]