Et tagada täielik veebisaidi kasutamise kogemus, kasutame küpsiseid. Meie veebilehte kasutades nõustute küpsiste kasutamisega.

2799 suurepärast tööpakkumist 5 kanalist

Bussijuht - klienditeenindaja

AS HANSABUSS
Bussijuht, liitu meiega! Pakume tööd Lääne-Viru maakonnas, algusega Aserist

Tööülesanded

Tule meile bussijuhiks! Pakume tööd Lääne-Viru maakonnas, algusega Kadrinast ja Tudulinnast! Bussijuhi amet sobib nii meestele kui naistele ja tööd on võimalik teha kõrge eani. Töö on vaheldusrikas! Hansabussis ootab Sind töötaja- ja peresõbralik meeskond, kus hoolime oma inimestest ja nende tervisest ning pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna! Oleme usaldusväärne ja aus tööandja ning täidame oma lubadusi ning kohtleme kõiki sõbralikult ja austavalt.

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel Kõnes Kirjas
ET nõutud B2 A1
Haridustase
üldkeskharidus
Juhtimisõigus
D
Arvutioskus
algtase (E-posti kasutamine, interneti kasutamine)
Muud nõuded
Kohusetundlik, turvalise ja säästliku sõidustiiliga; soov kliente teenindada; bussijuhi kutsetunnistus ja autojuhikaart ja soovitavalt töötanud bussijuhina.

Omalt poolt pakume

Konkurentsivõimelist töötasu; paindlikku ja kokkuleppelist töögraafikut; kaasaaegset töökeskkonda ja -vahendeid; praktilist vormirõivast; erinevaid hüvitisi; koolitusvõimalust; majutusvõimalust kaugematest piirkondadest tööle asujatele; 35 kalendripäeva põhipuhkust; igapäevases töös toetavad Sind sõbralikud, abivalmid ning pühendunud kolleegid.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Lääne-Viru maakond
Vabade töökohtade arv
2
Töötasu (bruto)
1250 (Tasustame tunnitasu alusel)
Tööaeg
Täistööaeg, Osaline tööaeg (kokkuleppel )
Töö on graafikujärgne, püüame arvestada töötaja soove töögraafikute koostamisel. On sobiv töötamiseks ka teise töö kõrvalt osalise tööajaga
Töösuhte kestus
tähtajatu

Kandideerimise info

Oma sooviavalduse tööle asumiseks võid saata: kandideeri läbi Töötukassa lingi kandideeri läbi CV-keskuse https://www.cvkeskus.ee/hea-bussijuht-tule-infopaevale-laane-virumaal-hansabuss-as-763848?w=1 [email protected] , märksõna Lääne-Viru bussijuht Hansabussi kodulehelt https://hansabuss.ee/liitumeiega/ helista personalijuht Marinale, tel 5146373.
Kandideerimise tähtaeg
12.10.2023
Vajalikud dokumendid
CV
Kontakt
Marina Sonn, personalijuht, +3725146373, [email protected]